Wrzesień 25 2020 18:18:14
Nawigacja
· Strona główna
· FAQ
· Kontakt
· Galeria zdjęć
· Szukaj
NASZA HISTORIA
· Symbole gminy
· Miejscowości
· Sławne rody
· Szkoły
· Biogramy
· Powstańcy Wielkopolscy
· II wojna światowa
· Kroniki
· Kościoły
· Cmentarze
· Dwory i pałace
· Utwory literackie
· Źródła historyczne
· Z prasy
· Opracowania
· Dla genealogów
· Czas, czy ludzie?
· Nadesłane
· Z domowego albumu
· Ciekawostki
· Kalendarium
· Słowniczek
ZAJRZYJ NA


LISTA OFIAR I WOJNY ŚWIATOWEJ Z PARAFII PONIEC

Adamczak Jan (Poniec), Andrzejczak Stanisław (Mierzejewo), Andrzejewski Czesław (Sarbinowo), Antkowiak Jan (Lubonia), Atlasiński Wojciech (Janiszewo), Bartkowiak Czesław (Poniec), Bartkowiak Ignacy (Rokosów), Bartkowiak Wojciech (Potrzebowo)(Poniec), Białek Maciej (Poniec), Białek Wawrzyn (Poniec), Brzeskot Józef, Brzeskot Stanisław (Drzewce), Chudy Jan (Rokosów), Cichy Marcin (Sędzinek par. Szamotuły), Damrych Szczepan (Wydartowo), Dawidziak Franciszek (Rokosów), Dawidziak Piotr (Rokosowo), Gajewski Jan (Czarkowo), Gembczyk Jan (Niem. Piekary), Glabś Józef (Drzewce), Golembka Franciszek (Gościejewice), Gołębecki Andrzej (Poniec), Gronowski Szczepan (Rokosów), Grzywaczyk Tomasz (Czarkowo), Hałas Tomasz (Lubonia), Hasiński Jan (Mierzejewo), Hądzlik Jan (Gościejewice), Hądzlik Stanisław (Sarbinowo), Idowiak Jan (Śmiłowo), Idowiak Władysław (Rokosów), Jakubiak Stanisław (Śmiłowo), Janiszewski Ignacy, Jankowiak Wojciech (Gościejewice), Jankowski Józef (Wydartowo), Józefiak Stanisław (Rokosów), Kałka Franciszek (Wydartowo), Kasprzak Tomasz (Wydartowo), Kaźmierczak Franciszek (Janiszewo), Kaźmierczak Jan (Poniec), Kaźmierczak Kazimierz (Poniec), Kędzia Jan (Poniec), Kędzia Jan (Rokosów), Kistowski Antoni (Poniec), Klimasz Jan (Gościejewice), Klimasz Wojciech (Poniec), Klimaszewski Piotr (Poniec), Konieczny Stanisław (Poniec), Kordek Michał (Sowiny), Kosik Tomasz (Poniec), Kosiński Klemens (Dzięczyna), Kosmala Jan (Poniec), Kostera Jan (Lubonia), Krystkowiak Józef (Poniec), Kubiak Franciszek (Sowiny), Kuśnierek Franciszek (Gościejewice), Kuźniak Antoni (Poniec), Kuźniak Ludwik (Poniec), Kuźniak Szczepan (Śmiłowo), Larski Antoni (Wydartowo), Lenartowicz Marcin (Poniec), Lipowicz Franciszek (Miechcin), Lokś Franciszek (Śmiłowo), Lokś Jan (Poniec), Łabusiński Wojciech (Gościejewice), Łuczak Jan (Dzięczynka), Machowiak Ignacy (Gościejewice), Machowiak Jan (Poniec), Machowiak Józef (Poniec), Maćkowiak Józef (Poniec), Maćkowiak Leon (Sarbinowo), Maćkowiak Ludwik (Poniec), Maćkowski Wawrzyn (Czarkowo), Marcinkowski Błażej (Mierzejewo), Marcinkowski Ignacy (Czarkowo), Marcinkowski Michał (Mierzejewo), Matuszewski Franciszek (Zawada), Miekisz Wacław (Poniec), Mikołajczak Tomasz (Poniec), Murawka Ludwik (Czarkowo), Musielak Tomasz (Janiszewo), Musielak Walenty (Gościejewice), Nawrocik Jan (Lubonia), Nawrocik Wojciech (Lubonia), Nawrocki Ludwik (Poniec), Nowaczyk Antoni (Włostki), Nowak Michał (Rokosowo), Nowak Walenty (Lubonia), Nowicki Stanisław (Poniec), Nyga Szczepan (Poniec), Olejnicki Stanisław (Gościejewice), Padkowski Stanisław (Lubonia), Pawlak Jan (Lubonia), Pierzchała Piotr (Śmiłowo), Pierzchała Wojciech (Rokosów), Połczyk Józef (Poniec), Poprawski Andrzej (Wydawy), Poprawski Michał (Wydawy), Potkowski Ignacy (Franciszkowo), Prałat Walenty (Drzewce), Ptak Józef (Śmiłowo), Ratajczak Franciszek (Drzewce), Ratajczak Jan (Sowiny), Ratajczak Józef (Sowiny), Ratajczak Szczepan (Sowiny), Ratajewski Tomasz (Wydawy), Rosicki Mieczysław (Poniec), Rosik Ignacy (Mierzejewo), Rosik Stanisław (Śmiłowo), Rychter Walenty (Sowiny), Sikorski Piotr (Wydawy), Skopiński Jan (Mierzejewo), Skrobała Władysław (Poniec), Sobkowiak Piotr (Janiszewo), Sobkowiak Stanisław (Poniec), Stachowski Franciszek (Gościejewice), Stachowski Jan (Czarkowo), Stefaniak Stanisław (Sarbinowo), Stefański Stanisław (Poniec), Szpurek Stanisław (Janiszewo), Szpurtacz Marcin (Poniec), Szulc Piotr (Śmiłowo), Szusterkiewicz Ludwik (Poniec), Szymczak Jan (Rokosów), Szymkowiak Jan (Poniec), Szynka Antoni (Sowiny), Śląski Jan (Mechcin), Świtalski Franciszek (Rokosów), Tauchert Franciszek (Poniec), Tauchert Ludwik (Poniec), Tomkowiak Józef (Mierzejewo), Tryller Jan (Drzewce), Tryller Stanisław (Janiszewo), Tyczyński Franciszek (Sarbinowo), Wachowiak Władysław (Poniec), Walczak Jan (Rokosowo), Walczak Stanisław (Rokosowo), Walkowiak Jan (Czarkowo), Walkowiak Stanisław (Dzięczyna), Wawrzyniak Franciszek (Poniec), Wawrzyniak Stanisław (Poniec), Wieczorek Robert (Poniec), Więckowiak Józef (Poniec), Witkowski Wawrzyn, Włodarczyk Jan (Lubonia), Woigt Feliks (Poniec), Wojciechowski Antoni (Poniec), Wojciechowski Ignacy (Sarbinowo), Wojtaszek Józef, Wojtkowiak Jan (Śmiłowo), Wojtkowiak Stanisław (Miechcin), Wolny Michał (Rokosowo), Wolsztyniak Franciszek (Sowiny), Wrzalik Franciszek (Lubonia), Wrzalik Piotr (Lubonia), Wrzeszcz Jan (Gościejewice), Wujczak Antoni (Czarkowo), Wujczak Jan (Poniec), Zboralski Franciszek (Drzewce), Zygner Jan (Lubonia).
? Antoni (Sowiny), ? Piotr (Dzięczyna), ? Wincenty (Poniec).


WARTO ZOBACZYĆ
Dwór Drobnin

Kościół Pawłowice

Dwór Oporowo

Kościół Drobnin

Pałac Pawłowice

Kościół Oporowo

Pałac Garzyn

Dwór Lubonia

Pałac Górzno
Wygenerowano w sekund: 0.01 3,529,986 Unikalnych wizyt